Sníte o oáze odpočinku u vás doma? Čalouněné křeslo BYRON je dokonalým řešením, které vám umožní vychutnat si chvíle klidu a pohodlí. Designová podoba křesílka a funkční detaily z něj učiní neoddělitelný prvek designu interiéru. Více
Sníte o oáze odpočinku u vás doma? Čalouněné křeslo BYRON je dokonalým řešením, které vám umožní vychutnat si chvíle klidu a pohodlí. Designová podoba křesílka a funkční detaily z něj učiní neoddělitelný prvek designu interiéru. Čalouněné látkou Vardo na černých ocelových nohách zaujme svým vzhledem a poskytuje bezkonkurenční pohodlí při odpočinku.
Látka Vardo vytváří elegantní, mimořádně příjemný potah na křeslo. Černé ocelové nohy nejen dodávají charakter a stabilitu, ale také poskytují pevnou oporu. Dopřejte si chvilku relaxace ve společnosti křesla BYRON a dopřejte si blažený odpočinek v pohodlí domova. Vyžaduje montáž.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka 72 cm
- hloubka 85 cm
- výška 92 cm
- výška sedu 45 cm

| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 92 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 58 cm |
| Šířka sedu | 48 cm |
| Šířka | 72 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 85 cm |





