Kvalitní křeslo LUXOR svým tvarem připomíná houpací síť - můžete si v něm číst knihu, sledovat svůj oblíbený seriál nebo si zdřímnout. Více
Kvalitní křeslo LUXOR svým tvarem připomíná houpací síť - můžete si v něm číst knihu, sledovat svůj oblíbený seriál nebo si zdřímnout. Masivní konstrukce je čalouněna přírodní kompozitní kůží v nadčasové hnědé barvě, která skvěle zapadne do stylu retro a vintage interiérů. Hluboké křeslo s vysokým opěradlem a mírně zaoblenými područkami bylo vytvořeno pro lidi, kteří chtějí spojit pohodlí s jedinečnou formou. Hnědý tvar vnese do vybrané místnosti aspekt luxusu a vysoké elegance. Materiál použitý na čalounění křesla je známý zvýšenou odolností proti nečistotám a mechanickému poškození a snadno se udržuje v čistotě. Předností prezentovaného modelu LUXOR je stabilní konstrukce podnože ve tvaru kříže z nerezové oceli. Vyžaduje montáž.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- výška: 96 cm
- výška sedu: 36 cm
- šířka: 86 cm
- hloubka: 94 cm

| Barva | hnědá |
|---|---|
| Výška | 96 cm |
| Výška sedu | 36 cm |
| Hloubka sedu | 49 cm |
| Šířka sedu | 50 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 94 cm |

