Čalouněná pohovka se stane originální ozdobou pokoje, do kterého vnese spoustu elegance a nevšedního stylu, který si zamilujete. Dokonale zapadne do interiéru moderního i trochu klasičtějšího. Své místo si najde také v pracovně. Více
Čalouněná pohovka se stane originální ozdobou pokoje, do kterého vnese spoustu elegance a nevšedního stylu, který si zamilujete. Dokonale zapadne do interiéru moderního i trochu klasičtějšího. Své místo si najde také v pracovně. Pohovka svým vzhledem přímo vybízí k pohodlnému posezení - třeba s knihou, šálkem kávy či sklenkou dobrého vína. Lze doplnit o křeslo PLUTO, se kterým vše krásně sladíte. Čalouněna je kvalitní sametovou látkou zvanou aksamit BLUVEL 78. Látkou velmi příjemnou na dotek, známou také jako velur. Je hutný, odolný proti žmolkování a otírání a také se velmi snadno čistí. Látka se jemně třpytí a lehce mění odstín v důsledku přejíždění rukou po jejím povrchu. Nohy jsou vyrobeny z bukového dřeva.
Dodáváno v částečném demontovaném stavu. Nosnost pohovky je 150 kg, její samotná váha 40 kg.
Rozměry:
- výška 83 cm
- výška sedu 40 cm
- šířka 167 cm
- hloubka sedu 55 cm
- celková hloubka 90 cm
- výška nohy 23 cm
| Barva | zelená |
|---|---|
| Výška | 83 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Celková hloubka | 90 cm |
| Šířka | 167 cm |
| Nožky | bukové |
| Nosnost | 150 kg |
| Distributor | BELIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rzeczna 4, 44-351 Turza Śląska (belia.zamowenia@gmail.com) |








