Křeslo se pyšní měkkým sedákem a stylovým prošitím zádové opěrky. Okouzluje svým designem a stane se poutavým prvkem obytného prostoru. V křesílku budete moci pohodlně relaxovat při čtení dobré knihy nebo sledování oblíbeného seriálu v televizi. Více
Křeslo se pyšní měkkým sedákem a stylovým prošitím zádové opěrky. Okouzluje svým designem a stane se poutavým prvkem obytného prostoru. V křesílku budete moci pohodlně relaxovat při čtení dobré knihy nebo sledování oblíbeného seriálu v televizi. Navíc díky svému designu najde využití nejen v obývacím pokoji a pracovně, ale také například v kavárnách, recepcích, hotelových interiérech. Křeslo je čalouněno kvalitní sametovou látkou zvanou aksamit BLUVEL 59. Látkou velmi příjemnou na dotek, známou také jako velur. Je hutný, odolný proti žmolkování a otírání a také se velmi snadno čistí. Látka se jemně třpytí a lehce mění odstín v důsledku přejíždění rukou po jejím povrchu. Stabilitu a odolnost bukové nohy.
Dodáváno v částečném demontovaném stavu. Nosnost křesílka je 120 kg, jeho samotná váha 20 kg.
Rozměry:
- výška 83 cm
- výška sedu 40 cm
- šířka 105 cm
- hloubka sedu 55 cm
- celková hloubka 90 cm
- výška nohy 23 cm
| Barva | bordová |
|---|---|
| Výška | 83 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Celková hloubka | 90 cm |
| Šířka | 105 cm |
| Nožky | bukové |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | BELIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rzeczna 4, 44-351 Turza Śląska (belia.zamowenia@gmail.com) |








