Křesílko K336 je mimořádně působivý kus nábytku, při jehož výrobě jsou použity zajímavé materiály. Výrobek tvoří originální nohy z práškově lakované oceli a vkusný sedák z přírodního ratanu ve dvou barvách. Více
Křesílko K336 je mimořádně působivý kus nábytku, při jehož výrobě jsou použity zajímavé materiály. Výrobek tvoří originální nohy z práškově lakované oceli a vkusný sedák z přírodního ratanu ve dvou barvách. Efektní sedák má kostru z ratanu ve světlém odstínu. Jeho výplní je krásný cop z ratanu tmavší barvy. Kombinace přírodního odstínu ratanu s černými nožičkami je nadčasová a univerzální kombinace. Křesílko K336 je vybaveno praktickými područkami. Pro zajištění pohodlí při používání je křeslo dodáváno s polštářem krémové barvy. Výrobek se bude skvěle vyjímat ve světlém obývacím pokoji plném rostlin, na terase nebo v zahradě. Dodáváno v demontu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 89 cm
- výška sedu 48 cm
- šířka 64 cm
- hloubka 64 cm

| Barva | přírodní |
|---|---|
| Výška | 89 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hloubka sedu | 48 cm |
| Šířka sedu | 43 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 64 cm |










