Křesílko K400 se bude skvěle vyjímat na terase, v zahradě nebo v altánku. Tvarované křeslo se zaobleným opěradlem a praktickými bočnicemi vám umožní volně se natáhnout pro účely relaxace. Více
Křesílko K400 se bude skvěle vyjímat na terase, v zahradě nebo v altánku. Tvarované křeslo se zaobleným opěradlem a praktickými bočnicemi vám umožní volně se natáhnout pro účely relaxace. Sedák má měkký a pružný polštář čalouněný látkou, který zaručuje pohodlí i při dlouhém sezení. Korpus nábytku je vyroben ze syntetického ratanu v přírodní barvě, který podtrhne útulný styl otevřeného prostoru. Model K400 je podepřen na odolném a stabilním rámu z oceli s černou práškovou barvou. Dodáváno v demontu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 74 cm
- výška sedu 43 cm
- šířka 55 cm
- hloubka 52 cm

| Barva | přírodní |
|---|---|
| Výška | 74 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 44 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 52 cm |









