Čalouněné křeslo MARVEL je křeslo s tvarovanou konstrukcí. Vysoké opěradlo a měkký sedák i pohodlné područky vám mnohem zpříjemní odpočinek po náročném dni a také vám umožní cítit se pohodlně a relaxovat. Více
Čalouněné křeslo MARVEL je křeslo s tvarovanou konstrukcí. Vysoké opěradlo a měkký sedák i pohodlné područky vám mnohem zpříjemní odpočinek po náročném dni a také vám umožní cítit se pohodlně a relaxovat při sledování televize nebo čtení knihy. Křeslo je vybaveno vysokými nohami z masivního dřeva v černé barvě. Křeslo MARVEL je moderní ušák do obývacího pokoje. Skvěle se bude hodit i do ložnice, kanceláře nebo dětského pokoje. Je čalouněno jemnou a na dotek příjemnou sametovou látkou v módní šedé barvě, která se hodí k většině aranžmá, zejména pak k těm zdobeným ve skandinávském stylu. Křeslo má prošívání na opěradle a ozdobné prošívání na vnější straně, díky čemuž působí moderně a elegantně. Nábytek je určen pro svépomocnou montáž.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka: 75 cm
- hloubka: 83 cm
- výška: 103 cm
- výška sedu: 50 cm

| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 103 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Šířka sedu | 52 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 83 cm |








